Vtipné historky manželiek

Makawiel

Hoci existuje veľa vtipov na logické uvažovanie žien, najmä blondín, všetci vieme, že aj mužom to tiež ide veľmi dobre, možno ešte lepšie. Situácií, kedy ženy obracia oči v stĺp nad konaním svojich manželov existuje iste mnoho. Vyberáme dve, ktoré pobavili nás najviac.

Nákupný zoznam

Rodina Jany H. očakávala návštevu, preto vyslala svojho manžela na nákup drobností, ktoré potrebovala k príprave občerstvenia. Manžela informovala, že zoznam je na chladničke. Keďže bola ešte v zamestnaní, nemohla manžela skontrolovať. Asi po hodine volal Jane jej manžel, čo to je za zoznam, že podľa neho nejde vôbec nakúpiť. Začal čítať zoznam do telefónu: „30 deka hladkej múky, 20 deka cukru, prdopeč – čo to preboha vôbec je?“ rozčuľoval sa manžel.

Odpoveďou mu bol iba Janin záchvat smiechu. Manžel si miesto nákupného zoznamu vzal recept na bábovku, ktorý Jana dostala od kolegyne. Nákupný zoznam ležal hneď vedľa. Zaujímavé je, že manželovi váha surovín, ktoré mal nakúpiť nepripadala vôbec podozrivá.

Popoludňajší návšteva prebiehala vo veselom duchu na účet manžela, ktorý radšej objednal pizzu.

Hrachová polievka

Manžel Renáty B. jazdí už niekoľko rokov kamiónom. Na víkendy býva obyčajne doma a občas dokonca aj na viac dní. Raz v stredu v noci vzbudila manželovho pusa na tvár so slovami: „Prekvapenie!“ Renata bola samozrejme rada, že manžela vidí a hneď sa starostlivo pýtala, či chce prichystať niečo na jedenie. Po príchode domov býval vždy hladný. Manžel odpovedal, že nie, že dojedol hrachovú polievku, čo zostala na sporáku. Ešte ju Renáte pochválil. Potom už len neveriacky pozeral na svoju ženu, ktorá sa začala nekontrolovateľne smiať. Polievku s deťmi dojedla na večeru a na sporáku zostal iba hrniec, ktorý dala odmočiť. Renata má skromného manžela.

Ďalší článok

Vtipné hlášky našich ratolestí

Deti sú bezodnú studňou vtipných hlášok a často až kruté úprimnosti. Ich vety často bavia celé okolie a občas uvádza rodičia do rozpakov, avšak väčšina z nich neváha a historky s obľubou rozpráva, preto sa môžete aj nad niektorými s nami pobaviť. Agáta (3 roky) „Mami, ty furt len ​​zereš, […]