Multimediálne zariadenie vám umožní pustiť si TV program tak, ako si prajete

Makawiel

Televíziu má vo svojej domácnosti väčšina obyvateľov Slovenska. Stále viac z nás si vysielanie programov prispôsobuje tomu, ako má práve čas sa pozerať, na aký film alebo seriál má „chuť“ alebo čo ho aktuálne zaujíma.

Pokiaľ chcete sledovať televíziu cez internet alebo internetový protokol, kúpte si multimediálne zariadenie a vyberte si z bohatej ponuky IP TV prijímačov v e-shope Hacom.sk. Sledovanie TV bude možné s väčšou zábavou. Voliť môžete IP TV prijímače od Skylink aj Antik TV.

Aké sú výhody IP TV?

Výhod má IP TV hneď niekoľko a páčiť sa budú všetkým, či už sa chystá televíziu sledovať muž alebo žena, mladý alebo senior. Využívať budete môcť nahrávanie, pretáčanie, zostavovanie programov podľa ľubovôle, dokonca aj spätné sledovanie relácií, ktoré boli v televízii odvysielané dávno predtým, než si prajete ich sledovať.

Veľa prijímačov ponúka aj videotéku s množstvom filmov a seriálov. Tie si môžete prehrať kedykoľvek budete chcieť.

Pokiaľ sa radi inšpirujete inými kupujúcimi, potom práve teraz patrí k najpredávanejším modelom OpenBox AND-95 T95 4K za 44 EUR so zľavou 10 %. Je určený pre základné využívanie aplikácie ako SledovanieTV, AntikTV, Skylink a Lepšia TV. Box podporuje až 6K Ultra HD video.

Kvalitné satelitné prijímače

Aj satelitné prijímače sa nám pri sledovaní TV hodia. Sú určené na príjem programov v rôznej kvalite. Vybavené sú univerzálnymi čítačkami kariet alebo čítačkami pre konkrétnych poskytovateľov satelitnej televízie. V ponuke Hacom.sk nájdete prijímače pre Skylink, Freesat alebo Antik, ale aj satelitné prijímače so systémom Android a OS Linux. Vo väčšine satelitných prijímačov od Hacom.sk je už aj kodek H.265 (HEVC).

K najpredávanejším modelom patrí AB CryptoBox 800UHD za 73,50 Eur, čo je cena so zľavou 8% z pôvodnej ceny. 68 užívateľov mu dala 98% zo 100%, čo sa týka kvality a spokojnosti. Predností má mnoho. Jedná sa o model, ktorý získal ocenenie Produkt roku 2020 webu Heuréka. Doprava k nemu je práve teraz ZADARMO, ľahko ho nainštalujete, ide o rad v 4K-UHD rozlíšení, možnosť sledovania UHD programov v plnom rozlíšení 2160p…

Pozrite sa na Hacom.sk a vyberte si multimediálne zariadenie aj satelitný prijímač. Budete určite spokojní.

Ďalší článok

Splňte si sen a kúpte si do záhrady altánok

Altánok je záverečnou bodkou na vašom dvore alebo v záhrade. Poskytuje úkryt pred páliacim slnkom a studeným vetrom. Altánok sa dá využiť nielen ako prístrešok, ale aj ako miesto, kde môžete tráviť čas s rodinou alebo v súkromí. Môžete doň pozvať svojich priateľov alebo v ňom usporiadať romantickú večeru. Na […]