Najkrajšie detské izby v roku 2020/21? Tie z drevko.sk

Makawiel

Detská izba – nie je len posteľ, skriňa a písací stôl. Na usporiadanie priestoru musíte brať do úvahy, že dieťa bude tráviť veľa hodín práve tu: robiť svoje domáce úlohy, hrať sa, stretávať sa s priateľmi, športovať. Miestnosť by mala byť čo najviac pohodlná, komfortná a samozrejme krásna. Psychológovia sa domnievajú, že krásne detské izby majú vplyv na duševný vývoj detí, ich tvorivých schopností. A kde tie najkrajšie detské izby pre rok 2020 / 2021 hľadať? Nemusíte sa trápiť, našli sme ich za vás a nižšie pripájame niekoľko tipov.

Detská izba NOMI

Detská izba NOMI je inšpirovaná geometrickými tvarmi kolesá a trojuholníka. Trojuholník, pretože pripomína strechu domu, a tým navodzuje pocit bezpečia a tepla domova. Bicykel je jedným z prvých tvarov, ktoré sa učia deti kresliť a je spájané s predstavou okná do sveta a otvorenosťou.

Táto kolekcia je jednoduchá a elegantná, má príjemnú, pokojnú farbu, ktorá je zakotvená v najnovších svetových trendoch v interiérovom dizajne. Má jemné zaoblenie, pohodlné rukoväte a rad praktických riešení potrebných pre detskú izbu.

TIP REDAKCIE: Pozrite si tieto a aj ďalšie dizajnové detské izby na drevko.sk, kde ich nájdete prehľadne roztriedené do 5 kategórií:

  • Detské zostavy nábytku
  • Detské izby pre bábätká
  • Detské izby pre dievčatá
  • Detské izby pre chlapcov
  • Študentské izby

Detská izba LOTTA

Kolekcia Lotta je ideálnou voľbou pre rodičov, ktorí hľadajú nábytok s moderným, originálnym dizajnom a praktickým riešením. Minimalistický vzhľad vytvára dojem ľahkosti a punc nábytku dodávajú detaily z prírodného dreva. Veľkou výhodou tohto nábytku je jeho jednoduchá údržba, čo ocenia predovšetkým rodičia detí s alergiami. Elegantný a nadčasová matná biela farba dáva priestor pre vlastnú dekoráciu izby.

Detská izba Pinette

Kolekcia Pinette v sebe spája všetko, čo je najdôležitejšie v prevedení nábytku: jednoduchosť, nadčasové farby, kvalita materiálov a funkčné riešenie. Prvkom, ktorý robí túto kolekciu jedinečnou, je použitie borovicového dreva, ktoré má svoju štruktúru a nedokonalosti, čím pôsobí prirodzene a príjemne. Posteľ z tejto kolekcie rastie spolu s dieťaťom, takže ju môže používať až do 10 rokov. Plocha pre spanie je 140 x 70 cm a možno ju zväčšiť až do 160 x 70 cm. Súčasti postele je aj priestranný šuplík.

Detská izba Hoppa

Kolekcia Hoppa prináša atmosféru severu do detskej izby! Detská izba by mala byť útulný, bezpečný a svetlý. Nábytok, ktorý sprevádza dieťa počas prvých rokov života, musí byť nielen funkčné, ale aj prispôsobený požiadavkám rastúceho dieťaťa. A práve všetky tieto požiadavky a očakávania spĺňa táto kolekcia!

Detská izba Ines

Nadčasová romantická kolekcia nábytku Ines v klasickom štýle. Nábytok je zdobený štýlovým frézovaním a ručne vyrábanými úchytkami z porcelánu. Kolekcia je vyrobená z vysoko kvalitnej MDF dosky a drevotriesky. S cieľom zvýšiť komfort a bezpečnosť používania boli použité koľajničky Blum, ktoré zaisťujú tichý chod a spomaľovacie zatváranie. Nábytok je lakovaný talianskou certifikovanou šedou farbou, bezpečnú pre deti. Farba vytvára dokonale hladkú štruktúru.

Autor: Digitálna online agentúra

Ďalší článok

Čo potrebuje pes senior alebo ako sa starať o staršieho psa

Možno aj vy máte doma psíka, ktorý svoje najkrajšie roky života strávil s vami, no teraz je už starý a unavený. Nevládze toľko behať, celkovo je pomalší, sem-tam ho trápia boľavé kĺby. Navyše sa objavujú ďalšie zdravotné problémy, ktoré robia starosti nielen jemu, ale aj vám. Pomôžte svojmu psíkovi prežiť […]