S CRM systémom zvládnete riadiť firmu ako profesionáli

Makawiel

Máloktorý podnikateľ alebo manažér firmy môže s pokojným svedomím vyhlásiť, že odvádza skvelú prácu. Zvládate projektové riadenie na jedničku? Máte prehľad o práci vašich zamestnancov? Viete, koľko máte neuhradených faktúr a aký je váš obrat? Viete, kedy budú dokončené zákazky pre klientov? Pokiaľ nedokážete rýchlo a presne odpovedať, znamená to, že dobrú prácu neodvádzate. Všetko môže ale zmeniť CRM systém, s ktorým budete mať celú firmu pod kontrolou.

Všetky funkcie v jednom nástroji

Prečo by ste mali používať na správu firmy viac nástrojov, keď všetko môžete zjednotiť pomocou jedného nástroja, ktorým je AutoCRM. Ide o najpokročilejší CRM systém u nás, je úplne jednoduchý a prehľadný, pritom môže disponovať akýmikoľvek funkciami potrebujete. Nebudú tu prekážať funkcie, ktoré nepotrebujete, ale bude vám prispôsobený na mieru. Väčšina firiem hľadá pre projektové riadenie – softvér. Tu môžete projekty ľahko spravovať, môžete sledovať ich stav, prideľovať ich zamestnancov a vidieť, kedy budú dokončené. Napokon tiež získate perfektný prehľad nad zamestnancami, môžete im prideľovať prácu, stanovovať im harmonogram a sledovať, ako sú vyťažení, akú majú dochádzku a na čom práve pracujú. Tiež im môžete udeliť do systému prístup a ľahko s nimi komunikovať.
Systém vám nahradí aj emailového klienta, môžete odtiaľto písať klientom, evidovať si kontakty aj obchodné príležitosti. Môžete tu tiež vytvárať ponuky alebo newslettre. Tiež tu môžete spravovať reklamné kampane a sledovať návštevnosť webu, takže nebude potrebné využívať žiadne online nástroje navyše. Rovnako budete mať pod kontrolou fakturáciu a získate mnoho cenných dát, ktoré ste predtým nepoznali. AutoCRM úplne zmení fungovanie vašej firmy, bude rýchlejšie a budete mať o všetkom prehľad. Tento systém si môžete vyskúšať zadarmo a to na webe AutoCRM.sk.

Ďalší článok

Taliansky štýl v interiéri aj exteriéri

Trendom budúceho roka bude jednotné zariadenie interiéru a exteriéru. Dizajn sa neustále vyvíja a rad domácností sa zariaďuje podľa posledných bytových trendov. Patríte aj k majiteľom domácností, ktorí chcú mať svoje bývanie podľa posledných hitov? Oplatí sa zriadiť si svoj interiér spoločne s exteriérom napríklad do talianskeho štýlu. Nie je […]