Ako si poradiť s montážou klimatizácie?

Makawiel

Máte nový dom a chcete v ňom používať kvalitnú klimatizáciu? Alebo je pre vás s pribúdajúcim vekom čoraz ťažšie zvládať každoročné letné horúčavy, a tak si chcete kúpiť klimatizáciu, ktorá vychladí interiér na vami zvolenú teplotu? Či je tak, alebo inak, čaká vás určite aj montáž klimatizácie.

Vyberte si správny typ klimatizácie aj s montážou

Veľa z nás nie je vôbec manuálne zručných, a to či už hovoríme o mužoch alebo ženách. Pokiaľ by sme si mali montovať klimatizáciu svojpomocne, mnohí by sme ju kvôli tomu doma vôbec nemali. Našťastie tak, ako nám pomôže vhodne vybrať správny model klimatizácie firma, ktorá ich predáva, pomôže nám aj s jej montážou tak, aby plnila svoju funkciu úplne dokonale.

Jedná sa o akciové klimatizácie od Eco3Energy s.r.o., ktoré sú v predaji za výhodnú cenu aj s montážou. Napríklad pre miestnosť s rozlohou 30 – 50 m2 môžete použiť klimatizáciu Midea Xtreme Save MG2X-12-SP, ktorá má chladiaci výkon 3,5 kW. Montáž je v cene. Uvedená klimatizácia vás príde na 999 Eur.

Zaujímajte sa o zdravú prevádzku

Aby sa zaistila zdravá prevádzka klimatizácie, je o nej potrebné vedieť niekoľko dôležitých skutočností. Napr., že teplota vo vnútri by mala byť max. o 8 – 10 °C nižšia, než vonku. Inak môže dôjsť k prechladnutiu alebo až teplotnému šoku, čo sa môže odraziť v negatívnej podobe na vašej imunitne.

Proti baktériám a vírusom, ktoré sú v klimatizácii, účinne bojujú filtre. Preto je potrebné ich v klimatizácii pravidelne čistiť a meniť.

Klimatizácia môže vyvolať problémy s dýchaním, vzniká vďaka nej syndróm chorých budov – najmä pri centrálnych klimatizáciách. Centrálna klimatizácia je často používaná v open-space pracoviskách, alebo obchodných centrách. Používa väčšinou stále rovnaký vzduch, ktorý cirkuluje v celom klimatizovanom priestore dookola. Tým sa môže šíriť mnoho nepríjemných aj nebezpečných chorôb.

Aj pri používaní klimatizácie je dôležité vetrať. Nie pri prevádzke, ale pred použitím a po vypnutí.

Pozrite sa na eco3energy.sk a vyberte si klimatizáciu aj s montážou za výbornú cenu. Budete určite spokojní.

Ďalší článok

Nadčasový dizajn pre váš obývací priestor: Vybavenie obývacej izby

Obývacia izba je srdcom každého domova, miestom, kde sa stretávame, relaxujeme a trávime čas s rodinou a priateľmi. Výber správneho vybavenia pre tento priestor môže výrazne ovplyvniť atmosféru a pohodlie celej miestnosti. Tu je prehľad niektorých kľúčových prvkov, ktoré by ste mali zvážiť pri vybavení obývacej izby. Obývacie steny Dizajnové […]