Oddialenie ejakulácie

Makawiel

Snáď každý muž by chcel byť dobrým milencom. Keď však príde ejakulácia príliš skoro, nie je možné náprotivok dostatočne kvalitne uspokojiť. Našťastie je možné ejakulácii oddialiť. Existujú cviky a doplnky stravy, ktoré vám s tým pomôžu a v tomto článku si popíšeme, ako to dosiahnuť.

Ako vlastne ejakulácia funguje?

Zaujíma vás, ako ejakulácia funguje? Aby bolo možné dosiahnuť sexuálneho styku, je potrebné sexuálne vzrušenie, ktoré spôsobí, že sa penis začne zásobovať krvou a dôjde k erekcii. Dalo by sa povedať, že celý sexuálny akt sa odohráva predovšetkým v hlave skrze stimuláciu penisu. Keď muž súloží alebo masturbuje, vznikajú nervové impulzy, ktoré sa cez nervy a miechu prenášajú až do mozgu. Ejakulácia je reflexná akcia riadená centrálnou nervovou sústavou. Spustí sa, keď sexuálny akt dosiahne kritickú úroveň vzrušenie, obvykle je to pri dosiahnutí orgazmu. Spermie sa transportuje zo semenníkov do semenných vačkov, následne sa táto oblasť stiahne a uvoľní sa spermie smerom k prostate a koreňa penisu. Ejakulácia je v tejto fáze nezastaviteľná. Nasleduje ďalšia fáza, počas ktorej sa začnú sťahovať svaly penisu tak, že sa zhruba každú sekundu vytlačí spermie. Spermie môže byť vytlačené až 5 prúdy.

Oddialenie ejakulácie

Čím dlhší milovanie, tým väčší pôžitok zo sexuálneho styku. Máloktorá žena je nadšená, keď vyvrcholíte už po prvých minútach sexe. Aby ste vyvrcholenie oddialili, skvelou voľbou sú cviky na oddialenie ejakulácie. Cvičenie samo o sebe je prospešné tým, že zlepšuje kondíciu a hladinu testosterónu. Dôležité je spevnenie panvového dna, ide v podstate o svaly v blízkosti penisu. Rozhodne by ste mali pravidelne robiť Kegelove cviky, pri ktorých by ste sa mali zamerať na panvové svaly. Ďalším vhodným cvikom je zdvíhanie panvy ľahu, najlepšie so závažím opretým o vaše bedra. Ďalej sa zamerajte na zložené cviky, tie sú dôležité, pretože najviac zvyšujú produkciu testosterónu. Vhodné sú drepy, drepy s činkou a tiež mŕtvy ťah.

Na oddialenie ejakulácie sú tiež vhodné doplnky stravy zamerané na intímne zdravie. Dokonca aj pre správnu funkciu penisu sú potrebné dôležité zložky stravy, vitamíny a minerály. Na trhu ich existuje celý rad, medzi populárne patrí predovšetkým EREXAN alebo iné preparáty. Ich účinok sa najviac prejaví pri pravidelnom užívaní. Keď budete kombinovať cvičenie spoločne so správnymi doplnkami, zaiste čoskoro zaznamenáte zlepšenie v intímnom živote a úspešné oddialenie ejakulácie.

Ďalší článok

Proč je vhodné znát PPC reklamu

Pokud podnikáte, je třeba mít široký rozhled a to jak ve vašem oboru, tak i v oblasti marketingu. Reklama je pro každého podnikatele palivem, které mu zajišťuje dostatek klientů a tím pádem možnost růst. Když máte svůj web, kde nabízíte produkty nebo služby, je třeba ho aktivně propagovat, aby se […]