Neviete, ako správne chudnúť? Pomôžu vám profesionáli

Makawiel

Nepáči sa vám číslo, ktoré sa vždy objavia na vašej váhe a tak ste sa rozhodli pre chudnutie a premýšľate nad tým, aká diéta bude pre vás přijatelná? A čo napríklad Bielkovinová dieta ?

Na akom princípe fungujú KetoDiet?

Výhodou tohto spôsobu chudnutia je, že v žiadnom prípade nemusíte hladovať. Môžete jesť porcie, ako chcete veľké, musíte si však jedlo pripravovať z vhodných potravin a tie nevhodné z jedálnička vyradiť.

  • Vhodné potraviny

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o diétu bielkovinovú, je potrebné telu dodávať veľké množstvo kvalitných bielkovín. Tie nájdete v mäse, siahnite pre mäso kuracie či rybie, vhodné sú aj plody mora. Medzi ďalšie potravina, ktoré môžete zaradiť do svojho jedálnička, patrí mlieko a mliečne výrobky, zelenina – hlavne avokádo, karfiol, listová zelenina. Pre maškrtenie sú vhodné orechy, nie však pražené alebo solené.

  • Nevhodné potraviny

Z jedálnička vyraďte potraviny s obsahom cukru, bielej múky, sladké druhy ovocia a ryžu.

Neradi varíte? Pomôžu vám odborníci

Ak máte obavy, že si nebudete vedieť sami pripraviť správne vyvážené porcie, obráťte sa na odborníkov zo spoločnosti It’s my life, ktorá vo svojom e-shope ponúka diétne balíčky, proteínová jedla a celý rad doplnkov vhodných pre chudnutie. Na prípravu využíva kvalitní vstupnej suroviny. Porcie, ktoré si z nich pripravíte, sú bohaté na vitamíny a minerály, ktoré naše telo potrebuje pre svoju aktivitu.

Objednať si môžete niektorý z ochutnávkových balíčkov, v ktorých nájdete kokteily, kaše, polievky či chutné omelety. Súčasťou balenia je aj shaker, ktorý využijete na prípravu jednotlivých porcií.

V proteínových vrecúškach sa nachádza vyvážený pomer všetkých zložiek potravy – vitamíny, minerály, vláknina, bielkoviny, omega3 a 6 mastné kyseliny, antioxidanty, tráviace enzýmy a zdravé tuky. Záleží len na vás, či si objednáte balíček na jeden, dva alebo tri týždne. V ponuke nájdete tiež balenie na celý mesiac.

Ďalší článok

Nabídky práce v Mladé Boleslavi a Opavě

V minulosti bývalo běžné, že člověk strávil celý život u jednoho zaměstnavatele. Dnes je už řídký jev, což ovšem neznamená, že by časté změny zaměstnání byly vždy příjemné. Pokud však člověk není v zaměstnání spokojen a uvažuje o změně, může jako jiní, kteří přišli o práci, využít nejlepší český pracovní […]