Perfektné vybavenie pre vašu kuchyňu a kúpeľňu

Makawiel

Každoročne mnohí z vás podliehajú trendom, ktoré udáva novodobý dizajn. Rôzne vzory, motívy, kombinácie farieb a materiálov použité na nábytku i jeho dôležitých súčastiach hýbu svetom. V kuchyni, ale i v kúpeľni človek trávi veľa času. Či už pri príprave jedla, rodinného posedenia, skrášľovania a relaxu. Spestrite si život aj vďaka skvelým doplnkom, ktoré sa hodia do kuchyne i kúpeľne.

Začnite s kuchyňou

Kuchyňa je miestnosťou, v ktorej sa môže veľa odohrávať. Ak chcete, aby pôsobila vzdušne, usporiadane a zároveň štýlovo a útulne, musíte pre to niečo spraviť. Poradiť sa s odborníkom alebo staviť na zdravý sedliacky rozum a estetické vnímanie každému vlastné a všetko dať na papier. Fádnu kuchynskú linku môžete premaľovať na veselšiu farbu v sýtom lesklom alebo matnom odtieni, k tomu prispôsobiť aj štýl a farbu drezových batérií.

Starý kuchynský obklad môžete prerobiť za nový aj vďaka nalepovacím fóliám s rôznymi vzormi a úchytky na dvierkach a šuflíkoch linky vymeniť za štýlové v takom dizajne, aký je vám blízky a hodí sa do celkového konceptu, aký ste si predstavovali. Taktiež kuchynský stôl a stoličky vymeňte za nové alebo im zmeňte vzhľad pridaním pestrofarebných podsedákov, pekného obrusu, príp. zmeňte ich farby. Na zem umiestnite koberec, ktorý celý priestor pekne zútulní.

Pokračujte kúpeľňou

Tak ako do každej inej miestnosti potrebujete funkčné, ale zároveň štýlové zariadenie, tak je tomu aj v prípade kúpeľne. Ak hľadáte perfektné vybavenie do kuchyne aj kúpeľne ste na správnom mieste. Na webe nájdete množstvo inšpirácií a nápadov, ako môže vaša kúpeľňa vyzerať a ako v nej ušetriť miesto.

Vertikálne riešený nábytok doplňte praktickými košíkmi a úložnými boxami, v ktorých bude všetko na svojom mieste. Na nosnú stenu kúpeľne nad umývadlo umiestnite dizajnové zrkadlo a do rohu umiestnite vaňu alebo sprchovací box s úložným priestorom na používanú kozmetiku. Doplňte vlhkomilné izbové kvety alebo ich verné kópie z umelej hmoty, sviečky a uvoľnenú atmosféru máte postarané.

Ďalší článok

Príznaky zápalu močových ciest je možné zmierniť prírodnými cestami

Zápal močových ciest je veľmi bolestivé ochorenie, ktoré postihuje viac ženy. Dôvodom sú o poznaní kratšie močové cesty ako u mužov, ale ani im sa ochorenie nevyhýba. Pri dlhotrvajúcich alebo opakujúcich sa problémoch je nutné vyhľadať lekára, ktorý predpíše lieky, najčastejšie antibiotiká. Neliečený zápal močových ciest sa môže rozšíriť do […]