V novembri si nerobte plány, mieri k nám UFO!

24/07/2011 13:12 ČLÁNKY Komentáre
Aspoň to svorne hlásajú americkí odborníci nezávislej organizácie SETI, ktorí k oblohe obracajú svoj zrak každý deň a za svojim tvrdením si hrdo stoja.

Nechali sa počuť, že jedna z kozmických lodí má priemer 320 km a ďalšie dve spoločníčky sú o niečo menšie. Momentálne sa motajú okolo Jupitera a začiatkom novembra tohto roka ich bude možné vidieť teleskopom, keď sa priblížia k planéte Mars. Jeden z popredných predstaviteľov SETI  John Malley verejnosť informoval, že aj najvyššie miesta vedia o plánovanej návšteve a dokonca vykričaný portál Wikileaks prezradil čo to z tajných dokumentov NASA, čiže v novembri sa nikto nemôže tváriť, že o ničom nevedel. Možno dátum pristátia „Marťánkov“ pripadne na 17. november a naša malá krajina bude oslavovať dve veľké udalosti zároveň. Len aby ich symbolické štrnganie kľúčov nevyplašilo.

Na Slovensku sú tiež!

Aj na Slovensku máme UFO odborníkov a že ich famózne znalosti siahajú široko ďaleko sa môžete presvedčiť na vlastné oči. Dopredu upozorňujeme, že video je ohromujúce a zistenia danej „vedkyne“  viac ako prekvapujúce. :) Toto video si musíte pozrieť.

DISKUSIA K ČLÁNKU
(vaše meno)
Ak sa prihlásite vaše komentáre môžu ostatní hodnotiť. Ak nie ste ešte zaregistrovaný zaregistrujte sa obratom tu.


+43442
+39015
+20035
+4704
Hodnotenie uživateľov
+10 b
nový obrázok alebo video
+5 b
nový vtip alebo citát
+1 b
komentár v diskusií